خانه / پروفیل آلومینیوم تخته وایت برد / فروشنده پروفیل آلومینیوم تخته وایت برد در بازار تهران

فروشنده پروفیل آلومینیوم تخته وایت برد در بازار تهران

فروشنده پروفیل آلومینیوم تخته وایت برد در بازار تهران انواع مقاطع اکستروژن مربوط به تولید این محصول را با رنگ های استاتیک و چکشی عرضه می نماید. برای خرید مستقیم از کارخانه اراک با همکاران واحد بازرگانی ما در ارتباط باشید.

یکی از مهمترین قطعات مورد استفاده در تولید انواع برد یا تخته های آلومینیومی پروفیل با مقاطع مختلف می باشد که به صورت فریم برای محافظت از تخته یا شیشه مورد استفاده قرار گرفته و با توجه به نیاز مشتری در طول شاخه، رنگ و تناژ مورد نیاز تولید و عرضه می گردد.

تولید کننده انواع پروفیل آلومینیوم تخته وایت برد

انواع پروفیل های آلومینیومی با مقاطع مختلف در کارخانه های دارای پرس اکستروژن قابل تولید و عرضه می باشد. بیشتر تراکم این کارخانه ها در اراک و تهران بوده و بر اساس تکنولوژی آن شرکت از کیفیت و قیمت های متنوعی برخوردار می باشد.

فروشنده پروفیل آلومینیوم تخته وایت برد

لیست قیمت پروفیل آلومینیوم تخته وایت برد

قیمت پروفیل های آلومینیومی با توجه به موارد زیر تعیین و اعلام می گردد:

  • مواد اولیه یا همان بیلت که به صورت استاندارد یا تبدیلی می باشند.
  • رنگ و پوشش مورد استفاده
  • مقدار سفارش

قیمت هر متر پروفیل آلومینیومی

قیمت پروفیل های آلومینیومی با توجه به نوع آن و هزینه های سرباری که به همراه داشته است دارای قیمت تمام شده متفاوتی است که به همان شکل نوع رنگی که آن را پوشش می دهد هم داری قیمت های مختلفی است.

پس پیشنهاد ما این است که نوع پروفیل را انتخاب نمایید و سپس با توجه به سلیقه خود از روی طیف های رنگی موجود یکی از انواع پودری و آنادایز را جهت ارائه پیش فاکتور برای همکاران ما ارسال کنید.

با توجه به قیمت های لحظه ای آلومینیوم آلوم متال متعهد خواهد بود که بهترین نوع پروفیل را همراه با رنگ و کیفیت عالی و قیمت مناسب عرضه کند

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام

Open chat
کمک لازم دارید؟
سلام؛ امرتون را بفرمایید ...
Powered by